поділ майна під час розлучення
Сімейний кодекс України статтею 60 визначає, що майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба і т.п.) самостійного заробітку (доходу).
Ця норма закону має широке тлумачення, найчастіше суди під час розгляду суперечок розподіл майна застосовують її дуже індивідуально залежно від тих чи інших обставин справи.
Громадяни не мають спеціальних знань у галузях цивільного та сімейного права України. Вони не знають великої кількості тонкощів та нюансів, які можуть вплинути на поділ майна під час розірвання шлюбу, тому консультація юриста в даному випадку просто необхідна. Без кваліфікованого адвоката подружжя не зможе зорієнтуватися і розібратися найчастіше у складній та конфліктній ситуації, що виникає при розподілі майна.
Адвокати, юристи адвокатського бюро «Адвокат» у разі Вашого звернення проведуть спеціальну досудову підготовчу роботу з розподілу майна. Нашими спеціалістами буде зібрано докази, достатні для того, щоб переконати суд в обґрунтованості Вашої позиції. Ми на високому рівні представлятимемо Вас, захищатимемо Ваші права та інтереси в судовому засіданні.
Крім розірвання шлюбу та поділу майна при розлученні між подружжям часто виникає нерозуміння щодо місця проживання дітей. Як правило, подружжя самостійно не приходить до консенсусу, з ким із колишнього подружжя проживатимуть неповнолітні діти. Саме шляхом подання до суду позовної заяви про визначення місця проживання дитини (дітей) фахівці адвокатського бюро «Адвокат» досягнуть бажаного результату для клієнта.